La Cornisa
943 25 20 30
imagen de la noticiatodos2 22/02/2021 11:12
IGERIKETA IKASTAROEN ZOZKETA
Hauek dira igeriketa ikastaroen zozketaren emaitzak

 

 

Hau da igeriketako zozketaren emaitza. Zure izena hemen aurkitzen ez baduzu, deitu kiroldegira zein aukera dituzun jakiteko. 943252030

 

Izena Taldea Eguna Ordua
Acha Delgado, L Zapaburua Lr/Sa 12:00
Acha Delgado, M Marmoka Al / L 17:45
Aginagalde Ozerinjauregi, L Izokina Ar / M 17:45
Albes Unzueta, A Marmoka Al / L 17:00
Alzola Loiti, P Izokina Og / J 18:30
Apraiz Lopez, H Marmoka Or / V 17:00
Aranzabal Uribesalgo, O Marrazoa Ar / M 18:30
Arcelus Lazkano, I Marmoka Ar / M 17:45
Arcelus Lazkano, N Izokina Ar / M 17:45
Arenaza Murillo,   Marmoka Al / L 17:45
Arenaza Muruamendiaraz, S Marmoka Og / J 17:45
Arregi Cascon, M Zapaburua Lr/Sa 10:30
Arregi Mendizabal, I Marrazoa Al / L 19:15
Arri Elortza, E Izokina Ar / M 17:45
Arribas Abad, E Marmoka Or / V 17:00
Arribas Carrascal, J Marrazoa Al / L 18:30
Arribas Carrascal, M Marrazoa Al / L 18:30
Arribillaga Duque, H Zapaburua Ar-Og / M-J 16:30
Arribillaga Duque, L Izokina Ar / M 17:45
Azkarraga Goitia, B Marmoka Az / X 17:00
Azkarraga Goitia, G Marmoka Az / X 17:00
Baltzategi Rodriguez, M Izokina Or / V 17:45
Balzategi Corral, P Marrazoa Al / L 18:30
Barbero Tijero, H Zapaburua Lr/Sa 11:00
Barrena Camacho, E Marmoka Ar / M 17:00
Bengoetxea Uribarren, M Marrazoa Al / L 18:30
Berasategi Sierra, A Zapaburua Lr/Sa 10:30
Bereziartua Zabala, J Izokina Ar / M 18:30
Bergaretxe Arcauz, H Zapaburua Lr/Sa 11:00
Bian Ibarluzea, N Zapaburua Ar-Og / M-J 16:30
Bolaños Montenegro, N Izokina Or / V 18:30
Bonilla Maecha, C Marrazoa Ar / M 19:15
Briñas Baena, M Zapaburua Lr/Sa 10:30
Cabello Alonso, E Zapaburua Lr/Sa 10:30
Capanaga Arizmendi, H Izokina Or / V 17:45
Carabias Bergaretxe, X Marrazoa Ar / M 18:30
Carrasco Navarro, J Marrazoa Al / L 18:30
Carrasco Navarro, M Izokina Al / L 18:30
Carrasco Robles, D Izokina Al / L 17:00
Chinchurreta de la fuente, J Marrazoa Ar / M 18:30
Conde Gonzalez, A Marmoka Or / V 17:45
Crespo Argibay, A Izokina Al / L 17:00
Crespo Argibay, L Zapaburua Ar-Og / M-J 16:30
Davila Ozaeta, J Marrazoa Ar / M 18:30
De la fuente Guerrero, J Marrazoa Ar / M 18:30
Dieguez Bernier, I Marmoka Or / V 17:45
Diez Amozarrain, M Izokina Ar / M 17:45
Diez Amozarrain, P Marmoka Ar / M 17:45
Diez Blas, D Marmoka Al / L 17:00
Diez Vallejo, O Marrazoa Al / L 19:15
Eguizabal Gandarias, A Izokina Ar / M 18:30
Eguren Lopez de Bergara, O Izokina Al / L 17:00
Eizagirre del Rey, E Marmoka Or / V 17:00
Eizagirre del Rey, O Marmoka Or / V 17:00
El Moutawakel Charfane, J Marmoka Og / J 17:45
Elorza Zenigaonaindia, M Marrazoa Al / L 18:30
Eraña Bolinaga, O Marrazoa Al / L 19:15
Errasti Canales, M Izokina Ar / M 17:00
Errasti Etxebarria, P Zapaburua Lr/Sa 11:30
Estevez Valladolid, G Izokina Ar / M 17:00
Estevez Valladolid, S Izokina Ar / M 17:00
Etxebarria Alzola, E Izokina Al / L 17:45
Familiar Rivero, N Izokina Og / J 17:45
Fernandez Bellido, M Marmoka Ar / M 17:45
Fernandez de Larrinaga Iturbe, J Zapaburua Lr/Sa 10:30
Gago Martin, I Marmoka Or / V 17:45
Galan Uriarte, A Marmoka Og / J 17:45
Galan Uriarte, M Izokina Og / J 18:30
Galdos Eizagirre, O Zapaburua Al-Az / L-M 16:30
Gallastegui Azkarate, J Marmoka Lr/Sa 12:30
Gallastegui Azkarate, M Zapaburua Lr/Sa 11:30
Gamboa Rey, I Izokina Or / V 17:45
Garay Urrutia, X Marmoka Al / L 17:00
Garcia Conejo, N Izokina Or / V 17:45
Garcia Gil, E Marrazoa Ar / M 19:15
Goiburu Vitoria, U Marmoka Al / L 17:45
Garcia Lopez de Bergara, L Marrazoa Ar / M 19:15
Gomez Villanueva, M Izokina Lr/Sa 10:30
Gruceta Gato, M Zapaburua Al-Az / L-M 16:30
Guridi Egaña, U Zapaburua Lr/Sa 11:30
Guzman Arregi, O Zapaburua Lr/Sa 11:00
Hamjan El Faliah, A Marmoka Al / L 17:45
Hamjan El Fallah, F Izokina Og / J 17:45
Herrarte Mendizabal, H Izokina Al / L 17:45
Horrillo Zallo, A Izokina Ar / M 18:30
Idigoras Errasti, Z Zapaburua Lr/Sa 11:00
Izurrategui Uriarte, A Izokina Lr/Sa 10:30
Izurrategui Uriarte, M Marmoka Lr/Sa 9:45
Jimenez Izaguirre, M Izokina Ar / M 17:00
Juez Hernandez, M Zapaburua Al-Az / L-M 16:30
Kerejeta Gorostiza, E Izokina Og / J 17:00
Kintana Iriarte, D Zapaburua Lr/Sa 12:00
Kortajarena Rodriguez, E Marrazoa Al / L 18:30
Labayen Marin, A Izokina Al / L 18:30
Labayen Marin, E Marrazoa Al / L 19:15
Larrañaga Estrada, A Izokina Ar / M 18:30
Larrañaga Santor, X Izokina Lr/Sa 10:30
Larrea Gorospe, O Zapaburua Ar-Og / M-J 16:30
Lizaur Sagasta, L Izokina Al / L 17:45
Lizaur Sagasta, P Zapaburua Lr/Sa 12:00
Lopez Barbero, N Marmoka Lr/Sa 9:45
Madinabeitia Lasa, E Zapaburua Lr/Sa 12:00
Mancebo Osa, A Izokina Al / L 17:45
Martin Esnaola, A Izokina Al / L 17:45
Martin Esnaola, O Marmoka Az / X 17:45
Martinez Nanclares, H Marmoka Lr/Sa 12:30
Martinez Ugarte, X Izokina Al / L 17:00
Mascariano Garcia, B Marrazoa Az / X 18:30
Merino Blanco, M Izokina Az / X 17:45
Merino Oribe, A Marmoka Or / V 17:00
Mondragon Arruti, U Izokina Az / X 17:00
Monedero Altuna, D Marmoka Ar / M 17:00
Moto Medrano, M Izokina Az / X 17:45
Murgoitio Abril, A Marmoka Og / J 17:00
Murgoitio Abril, A Marmoka Og / J 17:00
Nilsson Pinacho, N Zapaburua Lr/Sa 11:30
Nin Ugalde, A Marrazoa Az / X 19:15
Nin Ugalde, M Marmoka Az / X 17:45
Ochotorena Mendiola, C Izokina Og / J 17:45
Ochotorena Mendiola, L Zapaburua Lr/Sa 11:00
Okariz Buruaga, X Izokina Ar / M 18:30
Olaizola Diaz, M Zapaburua Lr/Sa 11:00
Olmo Larrea, A Marmoka Az / X 17:00
Orobengoa Zabala, H Marmoka Og / J 17:45
Ortuzar Ezpeleta, A Izokina Az / X 17:45
Otadui Aranbarri, M Marrazoa Az / X 18:30
Ovejero Viguri, M Izokina Ar / M 17:00
Perez de Villarreal Perez, O Marrazoa Az / X 19:15
Perez Garcia, D Zapaburua Lr/Sa 11:30
Perez Garcia, N Marmoka Lr/Sa 12:30
Perez Sanchez, N Izokina Og / J 18:30
Perez Sanchez, U Marrazoa Og / J 18:30
Perrino Garcia, A Zapaburua Ar-Og / M-J 16:30
Perrino Garcia, N Marmoka Ar / M 17:45
Quesada Marco, M Marrazoa Og / J 18:30
Remirez Gomez, I Zapaburua Al-Az / L-M 16:30
Ribas Idigoras, P Marmoka Lr/Sa 12:30
Rico Olavarrieta, I Marmoka Az / X 17:45
Romero Carballares, A Izokina Og / J 18:30
Ruiz de Gopegui Gomez, A Zapaburua Lr/Sa 12:00
San Miguel Galiot, A Izokina Al / L 17:00
Sanabria Murua, D Marrazoa Og / J 19:15
Sanchez Alonso, E Marmoka Al / L 17:00
Sanchez Gordo, J Izokina Az / X 17:00
Segovia Brasa, M Zapaburua Lr/Sa 12:00
Souto Lasa, H Izokina Og / J 17:45
Trujillo Aguilar, J Marrazoa Az / X 19:15
Ugarte Errasti, I Zapaburua Al-Az / L-M 16:30
Unamuno Barona, U Marrazoa Og / J 18:30
Unamuno Errarte, D Izokina Az / X 17:45
Urbina Orobengoa, I Marmoka Or / V 17:00
Uriarte Chom, O Izokina Az / X 17:00
Uriarte Iraola, M Marmoka Og / J 17:00
Uriarte Ortubay, K Izokina Az / X 17:00
Uriarte Ortubay, P Izokina Az / X 17:00
Uribeetxeberria Errasti, J Izokina Az / X 17:45
Urkizu Pildain, O Marrazoa Og / J 18:30
Urkizu Pildain, U Marmoka Ar / M 17:00
Urrutia Almuiña, U Zapaburua Lr/Sa 11:30
Usabel Ruiz de Azua, M Zapaburua Ar-Og / M-J 16:30
Valor Nazabal, H Marrazoa Az / X 18:30
Valor Nazabal, H Izokina Az / X 18:30
Velasco Naranjo, O Izokina Og / J 18:30
Vicente Benitez, N Marmoka Az / X 17:00
Vicente Gomez, A Marmoka Og / J 17:00
Vicente Gomez, M Izokina Og / J 17:00
Vitoviz Uranga, M Marrazoa Az / X 18:30
Zabaleta Sampedro, B Zapaburua Al-Az / L-M 16:30
Zarain Quintanilla, J Izokina Og / J 17:00
Zenigaonaindia Viteri, A Izokina Az / X 18:30
Zenigaonaindia Viteri, J Marrazoa Az / X 18:30
Zenitagoia Barroso, A Marmoka Az / X 17:45
Zuatzubiskar Zuazua, E Marmoka Or / V 17:45
Zuloaga Aranburu, A Izokina Og / J 17:45
Zurutuza Juan, A Izokina Og / J 17:00

 

Atzera

ARRASATEKO UDALA    Herriko plaza nagusia, 1 20500 Arrasate (Gipuzkoa)    Tel.: 943252000    CIF: P2005900B

www.arrasate.eus

udala@arrasate.eus